Yeni Corvette Z06 Böyle Görüntülendi

Chavrolet markasının yeni Corvette modeli Z06, 2021 Ekim ayında tanıtılmıştı. Otomobil tutkunlarının merakını ve heyecanını uyandıran model, ilk defa görüntülendi.

Chavrolet markası General Motors bünyesinde bulunan bir marka. Markanın en çok sevilen spor otomobillerinden biri olan Corvette modelinin yeni versiyonu tanıtılmıştı.
images (47).jpeg
Corvette Z06, 5.5 litre V8 motora ve 670 beygir güce sahip. Yenilenen tasarımı, lüks ve performansı birlikte sunmasıyla tüm otomobil severleri heyecanlandırdı.
images (50).jpeg
Geçtiğimiz hafta Horizon Speed adlı YouTube kanalı 2 dakikalık bir video paylaştı. O videoda Corvette Z06'nın otoparkta park halinde olduğunu görebiliyoruz. Bu video tabi ki bir tanıtım aracı olabilir. Çünkü henüz satışa sunulmuş durumda değil.
images (48).jpeg
Videoda aracın klasikleşmiş dörtlü egzozunu, arka kanatları, karbon fiber tekerlekleri ve iç tasarımının da görülebildiğini sizlerle paylaşalım. Bazı kaynakların paylaştığı bilgiye göre ABD fiyatının, 90.000 $'ın altında olacağı söyleniyor.

Video linki:

Tabi biz bu haberlere ve videolara sadece bakmak ile yetinebiliyoruz. Yorumlarda fikirlerinizi beyan ederseniz, bizi çok sevindirirsiniz. İyi forumlar.
 
Son düzenleme:
Üst