Xs-Xs Max-X (hepsi ikinci el) Hangi iPhone alınmalı?

Artan fiyatlardan dolayı Yaza iPhone alma fikrini iptal ettim.1-2 hafta içinde çok büyük bir aksilik olmazsa alacağım.11 Pro ya bütçem yetmediği için elemek zorunda kaldım.Üç tane cihazı uygun fiyata alma şansım var.Sizce hangisini almalıyım? Yorumlarınızı bekliyorum....

Artan fiyatlardan dolayı Yaza iPhone alma fikrini iptal ettim.1-2 hafta içinde çok büyük bir aksilik olmazsa alacağım.11 Pro ya bütçem yetmediği için elemek zorunda kaldım.Üç tane cihazı uygun fiyata alma şansım var.Sizce hangisini almalıyım? Yorumlarınızı bekliyorum....
Ben şahsen kendim almış olsam X modelini elerdim. XS veya XS max almaya çalışırdım. Üçünden dışarı çıkarak XR modelinide sizin yerinizde olsam seçeneklere eklerdim.

hikmets41

Astsubay
İphone X ilk çentikli telefon olduğu için üretiminde biraz kronik sorunlar oluştu diye biliyorum.
-
İphone XR fiyatı uçmasaydı sıfır olarak alabilirdiniz ve gerçekten güzel bir cihazdı.
-
İphone XS ve Xs Max için, Temiz cihaz bulabilirseniz Xs Max güzel cihaz, işinize yarar.
-
Sonuç olarak XS MAX almanız daha mantıklı.

İphone X ilk çentikli telefon olduğu için üretiminde biraz kronik sorunlar oluştu diye biliyorum.
-
İphone XR fiyatı uçmasaydı sıfır olarak alabilirdiniz ve gerçekten güzel bir cihazdı.
-
İphone XS ve Xs Max için, Temiz cihaz bulabilirseniz Xs Max güzel cihaz, işinize yarar.
-
Sonuç olarak XS MAX almanız daha mantıklı.
Xr uygun da olsa almayı düşünmüyorum.Performans olarak güzel olsada tasarım olarak çok kaba.X konusunda da acabalarım vardı.Yapılan yorumlardan sonra eledim.Xs Max yada Xs den birini almayı düşünüyorum.Gönül isterki 11 Pro alayım ama fiyatlar ortada.

hikmets41

Astsubay
Xr uygun da olsa almayı düşünmüyorum.Performans olarak güzel olsada tasarım olarak çok kaba.X konusunda da acabalarım vardı.Yapılan yorumlardan sonra eledim.Xs Max yada Xs den birini almayı düşünüyorum.Gönül isterki 11 Pro alayım ama fiyatlar ortada
aynen öyle hocam, bütçe xs max'e yetiyorsa xs max almak daha iyi olur sizin açınızdan.