Xiaomi 13 ve 13 Pro Alanlara Saç Kurutma Makinesi Hediye!

  • Konbuyu başlatan Eyüp Can Yılmaz
  • Başlangıç tarihi
E

Eyüp Can Yılmaz

Guest
Xiaomi’nin yeni serisinden Xiaomi 13 ve 13 Pro modellerinden birisini aldığınızda Saç Kurutma Makinesi hediyesi ile geliyor.

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin geçtiğimiz saatlerde en yeni amiral gemisi serisi Xiaomi 13 Türkiye pazarında piyasaya sürüldü. Piyasaya sürülmesinin ardından diğer ülkelerde de olduğu gibi bizim ülkemizde de telefonu satın alan kişilere hediye veriyor. Tabii ki bize gelen hediye diğer ülkelere kıyasla oldukça düşük. Ancak hediyenin küçüğü büyüğü olmaz deyip haberimize devam edelim.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S23 serisi ile Türkiye pazarına giriş yaptığında ön sipariş oluşturan müşterilerine son saatlerinden birisi olan ve 5.000 Türk Lirasından başlayan fiyatlara sahip olan Galaxy Watch5 ve Watch5 Pro akıllı saatlerini hediye etmişti hatta bunlara ek olarak birkaç hediye daha vermişti. Hediyeler sayesinde yeni seri daha alınabilir bir duruma gelmişti ancak durum Xiaomi’nin 13 serisi için böyle gözükmüyor.

Xiaomi 13 Hediye


Xiaomi 13 ve 13 Pro modellerinin fiyatları göz önüne alındığında S23 serisine kıyasla hem daha pahalı hem de daha ucuz hediyeler ile geliyor. Artık hediyeden bahsetmek gerekirse bu telefonları alan kişiler yanında 1.249 Türk Lirası değerinde Mi İyonlu Saç Kurutma Makinesi hediye ediliyor. Bu durum için tam bir tarih belirlenmese de bu hediye sınırlı sayıda olarak sunuluyor.

İlginizi Çekebilir: Redmi Note 12 Pro+ Satışa Sunuldu, Fiyatı Şaşırttı

Unutmadan diğer ülkeler için hediyelere baktığımız da İtalya’da 100 Euro’luk indirim ile geliyor. Almanya’da Xiaomi Fotoğraf Yazısıcısı, İspanya’da Redmi Pad 4GB+128GB modeli ve final olarak Fransa’ya baktığımız da 43 inçlik Xiaomi TV P1E akıllı televizyonu hediye olarka geliyor. Bu hediyelere baktığımızda haberi gülerek okuyabilirsiniz.

Xiaomi 13 Serisi Fiyatlandırılması​

  • 13: 12 GB Ram + 256GB Dahili Depolama: 28.599 Türk Lirası
  • 13 Pro: 12 GB Ram + 512GB Dahili Depolama: 38.999 Türk Lirası
  • 13 Lite: 8 GB Ram + 256GB Dahili Depolama: 15.999 Türk Lirası

Xiaomi 13 ve 13 Pro Alanlara Saç Kurutma Makinesi Hediye! yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst