Vivo Pad 2, Teknik Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı

  • Konbuyu başlatan Eyüp Can Yılmaz
  • Başlangıç tarihi
E

Eyüp Can Yılmaz

Guest
Vivo-Pad-2-1024x576.webp
Vivo-Pad-2.webp

Geçtiğimiz günlerde model numarasının ortaya çıkmasının ardından Vivo Pad 2 hakkında şimdi sızıntılar gelmeye başladı.

Çinli teknoloji devlerinden Vivo geçtiğimiz yıl ilk defa pazarına girmiş olduğu 11 inçlik büyük bir ekran, Snapdragon 870 işlemcisi ile güçlendirilen ve daha fazla özelliği barındıran Vivo Pad’i piyasaya sürmüştü. Tabletin arka bölümünde modül içerisinde modülde bulunan çift kamera ile şık bir tasarıma sahipti. Tablet ne yazık ki sadece Çin pazarı için piyasaya sürülmüştü. Üzerinden uzun bir zaman geçmesinin ardından Vivo şimdi modelin devamı niteliğinde olan Vivo Pad 2 üzerinde çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde ilk defa Google Play Destekli Cihazlarında kendisini göstererek bize model numarası hakkında bilgi vermişti. Şimdi ise sızıntıları ile meşhur Weibo kullanıcısı Dijital Sohbet İstasyonu tarafından yeni tabletin bazı özelliklerini paylaştı. Şimdiye kadar yeni tablet modelinde Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi ile güçlendirileceği yönünde söylentiler bulunuyordu ancak görünüşe göre Qualcomm yerine MediaTek’in güçlü işlemcilerinden Dimensity 9000 işlemcisi ile güçlendirilecek.

Vivo Pad 2


Vivo Pad modelinde 11 inçlik IPS LCD ekranı ile birlikte gelirken, Vivo Pad 2 modelinde de biraz daha gelişmiş hali olarak 144Hz ekran yenileme hızına sahip 12 inçlik LCD ekrana sahip olacak. Henüz çözünürlüğü belli olmasa da 2560×1600 piksel çözünürlüğüne sahip olabilir. İşlemci ve ekranın dışında Dijital Sohbet İstasyonu tarafından büyük bir pil kapasitesine sahip olacağını bildiriyor. Şimdilik sızdırılan bilgiler bunlardan ibaret.

İlginizi Çekebilir: Vivo X Flip, Galaxy Z Flip 4’e Meydan Okumaya Geliyor

Vivo Pad modelinde 8040 mAh pil kapasitesine sahip
olduğunu biliyoruz bu yüzden yeni Vivo Pad 2 modelinde de en az bu kadarlık pil kapasitesine sahip olmasını bekleyebiliriz. Yavaş yavaş kendisinden bahsettirmeye başlayan tablet hakkında ilerleyen günlerde hem yeni sızıntılar ile hem de Vivo tarafından yapılacak açıklamalar ile daha fazla bilgiye sahip olmayı bekleyebiliriz.

Vivo Pad 2, Teknik Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst