Vivo Pad 2 İçin Duyuru Yakında! İşte Özellikleri

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Vivo Pad 2
Vivo Pad 2

Vivo, ikinci nesil tablet modeli için çalışmaları sürdürüyor. Vivo Pad 2 isimli tablet Google Play destekli cihazlar arasında göründü.

Vivo, geçtiğimiz yıl Vivo Pad modeliyle tablet pazarına giriş yaptı. Son gelişmeler şirketin tabletin devam modelini hazırladığı yönünde. Vivo Pad 2 ismiyle çıkış yapması beklenen ikinci nesil cihaz, PA2373 model numarasıyla Google Play tarafından desteklenen cihazlar listesinde ye aldı. Vivo Pad 2’nin öncül modelinde olduğu gibi Qualcomm Snapdragon 8 serisi bir işlemci tarafından destekleneceği gelen bilgiler arasında.

Tablet şu an için bir onay sürecine girmiş olsa da, teknik detayları ve nasıl bir görünüme sahip olacağı noktasında elde kesin bir veri bulunmuyor. Fakat önceki modelin teknik detaylarından yol acıkarak Vivo Pad 2’nin neler sunacağını söyleyebiliriz.

Vivo Pad 2 Neler Sunacak?​


Vivo Pad 2’de daha güçlü bir işlemci olacağı kesin. İlk modelde Snapdragon 870 yer alırken, devam versiyonda Snapdragon 8+ Gen 1’i görmemiz sürpriz olmayacaktır. Öte yandan tabletin 11 inç büyüklüğünde Quad HD+ çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip bir LCD ekran taşıması bekleniyor.

Vivo-Pad-1.jpg


8GB RAM + 128GB ve 8GB RAM + 256GB şeklinde iki bellek seçeneğiyle çıkış yapması beklenen tabletin arkasında çift kamera kurulumu sürecektir. Ancak ana kameranın 13 yerine daha yüksek megapiksel değeri sunacağı aktarılıyor. Tablet ayrıca 44 watt hızlı şarj desteğine sahip olacak ve en az 8.000 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyacak.

Vivo Pad 2 İçin Duyuru Yakında! İşte Özellikleri yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst