Samsung Galaxy Tab S8 FE Sektörü Yenilemeye Geliyor

  • Konbuyu başlatan Sinan Bayır
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan Bayır

Guest
Teknoloji devinin uzun zamandır beklenen uygun fiyatlı tableti Samsung Galaxy Tab S8 FE yakında bizlerle olacak. İşte tabletin tüm detayları.

Teknoloji devinin geçtiğimiz yılda piyasaya sürmesi beklenen Samsung Galaxy Tab S8 FE tablet modelinin bu yıla ertelendiği belirtilmişti. Şimdi ise bilgiler, tabletin çok yakında piyasaya sürüleceğini ortaya koydu. Tab S8’in uygun fiyatlı versiyonu olması beklenen Tab S8 FE’nin tüm özelliklerine göz atalım.

Galaxy Tab S8 FE Çok Yakında Geliyor​


Tab S8, çıkış yaptığında büyük bir ilgiye maruz kalmıştı. Şimdi ise aynı ilginin yakında tanıtılacak olan Tab S8 FE’nin de başına gelebileceğini söyleyebiliriz. Çünkü tablet uygun fiyatlı olacak. Geekbench üzerinde çıkan Tab S8 FE, nasıl bir performans sunacağını da aktarmış oldu.

SM-X500 ve SM-X506B model numaralarıyla beliren Galaxy Tab S8 FE, Geekbench’in tek çekirdekli performans testlerinde 773 puan elde etti. Çok çekirdekli testlerde ise tablet, tam olarak 2318 puan elde etmiş bulundu. Tabletin bu skorlarla fiyat/performans sınıfını hedef alacağını anlıyoruz.

qrkqr.jpg


Android 13 üzerinde işlem yaptığı beliren tablet, testte 4GB RAM ile destekleniyor. Mali-G68 GPU’nun da yonga seti içerisinde yer aldığını görebiliyoruz.

Tab S7 FE’nin yerine geçecek olan Tab S8 FE’nin, normal sürüm Tab S8’e göre çok daha uygun fiyatıyla geleceği bildirildi. Böylece tablete olan erişebilirlik daha da yükselecek. Ülkemizde de piyasaya sürülmesini beklediğimiz tabletin yeni gelişmeleri için takipte kalın.

Samsung Galaxy Tab S8 FE Sektörü Yenilemeye Geliyor yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst