Samsung Galaxy S23 Serisi İçin Şaşırtan Ön Kamera Hamlesi!

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Yeni bir rapora göre Samsung Galaxy S23 serisi modellerin tümünde aynı ön kamera kullanılacak. Bu kamera 12 megapiksel çözünürlüğünde görünüyor.

Samsung Galaxy S23
serisi hakkında sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Kısa süre önce serisinin tepe modeli Galaxy S23 Ultra’nın dörtlü arka kamerasına dair tüm detaylar sızdırıldı. Henüz yayınlanan yeni bir rapora göre ise serideki modellerin tümünde aynı ön kamera yer alacak.

Serideki Ultra modeli hem ön hem de arka kamera noktasında en iddialı modelken, bu fark S23 serisinde en azından ön kamera tarafında olmayacak. Galaxy S23 serinde yer alan modellerin tümünde 12 megapiksel çözünürlüğünde yani aynı sensör yer alacak.

Hatırlatmak gerekirse Galaxy S22 Ultra’da 40 megapiksel, Galaxy S22+ ve Galaxy S22’de ise 10 megapiksel çözünürlüğünde selfie kameraları kullanıldı.

Samsung Galaxy S23


Pek çok sızıntıda olduğu gibi bunda da Galaxy S23 Ultra’nın 200 megapiksel ana kameraya sahip olacağı bildiriliyor. Telefonda buna ek olarak 12 megapiksel ultra geniş açılı, 3x optik yakınlaştırmalı 10 megapiksel telefoto kamera ve 10x optik yakınlaştırmalı 10 megapiksel periskop kamera bulunacak. Galaxy S23 ve S23+ modellerinde ise 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açılı ve 10 megapiksel telefoto kamerlara göreceğiz.

Öte yandan Galaxy S23 serisinin şubat ayının ilk haftasında tanıtılması bekleniyor. Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy S23 serisinden yaklaşık 32 milyon adet üretmeyi planlıyor. Bu rakamın yüzde 50’si yalnızca S23 Ultra modeli için olurken, üretimin yüzde 30’unu temel model oluşturacak. S22+’nı payının ise yüzede 20 seviyesinde olması bekleniyor.


Samsung Galaxy S23 Serisi İçin Şaşırtan Ön Kamera Hamlesi! yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst