realme Katlanabilir Telefon Pazarına Resmen Giriyor

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Bir realme yönticisi hazırlık aşamasında olan iki realme katlanabilir telefonun isimlerini açıkladı. realme Flip ve realme Fold geliyor…

realme, katlanabilir akıllı telefon üreticileri listesine katılmaya hazırlanıyor. realme başkan yardımcısı Madhav Sheth resmi Twitter sayfasında bu bilgiyi vermekle kalmadı, hazırlık aşamasında olan iki katlanır akıllı telefonların isimlerini de onayladı diyebiliriz. realme Fold ve realme Flip iki farklı kulvarda markanın ilk temsilcileri olacaklar.

Kıdemli yönetici her ne kadar isimlendirme konusunda kullanıcı fikirlerini sorsa da, realme muhtemelen katlanır telefonlarında Fold ve Flip isimlerini kullanmak isteyecektir. Fold model, kitap şeklinde, Flip model ise dikey yönlü açılır şekilde olacak. Dikey yönlü katlanabilir olan modeller hem fiyat hem de kolay taşınması nedeniyle özellikle gençler arasında fazlasıyla popüler. Bu popülerliği Galaxy Z Flip serisi modellerin başarılı satışlarından anlayabiliyoruz.

realme.png


realme’nin hazırlık aşamasında olan katlanabilir telefonlarının ne zaman çıkış yapacağı şu an için bilinmiyor. Her geçen gün büyüyen bu pazarda realme de yer edinmek için bu ürünler piyasaya daha hızlı sürmek isteyecektir. Ayrıca markanın tüm ürünlerdeki fiyat performans dengesi muhtemelen katlanabilir modellere de yansıyacaktır. realme’nin katlanabilir telefonları bu noktada fiyatları kayda değer bir seviyede aşağıya düşürebilir.

Huawei’in duyurduğu Huawei Pocket S ile dikey yönlü katlanabilir telefon pazarında fiyat ilk kez 1.000 $’ın altına geriledi. Realme ile birlikte fiyatların daha aşağı çekileceği muhtemel görünüyor.

realme Katlanabilir Telefon Pazarına Resmen Giriyor yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst