OPPO Pencil 2 Kanlı Canlı Görüntülendi

  • Konbuyu başlatan Eyüp Can Yılmaz
  • Başlangıç tarihi
E

Eyüp Can Yılmaz

Guest
OPPO’nun yeni tableti olacak olan OPPO Pad 2 modelinin yeni kalem aksesuarı OPPO Pencil 2 kanlı canlı ortaya çıktı.

Çin’li teknoloji devi OPPO kendi pazarı için yeni bir tablet piyasaya sürmesi bekleniyor. Tabletin ismi geçtiğimiz yıl piyasaya sürmüş olduğu OPPO Pad modelinin devamı niteliğinde olan OPPO Pad 2 olacak. Duyulduğu günden itibaren belirli aralıklarla sızıntılar ile haber gelmeye başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde de Geekbench platformunda karşımıza çıkmıştı. Bu sefer ise tabletin kendisinden değil aksesuarından bir sızıntı ortaya çıktı.

Günümüzde artık orta ve üst düzey tablet modellerinde başta kalem olmak üzere birkaç aksesuar ile birlikte piyasaya sürülüyor. Yeni OPPO Pad 2 modelin de kalem aksesuarı ile geliyor. Hatta OPPO Pencil 2 canlı olarak karşımıza çıktı. Kalemin sızdırılan görsellerine baktığımız da OnePlus Pad modelinde karşımıza çıkan kalem ile neredeyse aynı olduğunu söyleyebiliriz. Hatta tek farkı OnePlus yazısı yerine OPPO yazısı olduğunu söyleyebiliriz. Yine de kaleme baktığımız da ilk bakışta yuvarlak bir görünüme sahip gibi gözükse de elde kolay tutulabilmesi için küçük genişliklerde düzlüklerden oluşuyor.

İlginizi Çekebilir: OPPO Pad 2, Geekbench’te Kendisini Gösterdi

Yeni OPPO Pencil 2 tasarım açısından OnePlus Pen ile benzer olsa da yeni kalemde hangi özelliklere sahip olacağı bilinmiyor. Şimdilik tasarımı dışında kalemin OPN2201 model numarasına sahip olduğu biliniyor. OnePlus Pad modelinde de olduğu gibi kalem kutu içeriğinden çıkacak mı veya kaleme klavye de eşlik edecek mi henüz bilinmezliklerini koruyor. İlerleyen günlerde hem sızıntılar ile hem de OPPO tarafındna yapılacak resmi açıklamalar ile daha fazla bilgiye sahip olacağız. O zamana kadar beklemede kalarak yeni haberleri takip edebilirsiniz.

OPPO Pencil 2 Kanlı Canlı Görüntülendi yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst