OPPO Pad 2 Tüm Detaylarıyla Karşınızda

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
OPPO Pad 2
OPPO Pad 2

OPPO, 21 Mart’ta Find X6 serisiyle birlikte bir de tablet duyuracak. OPPO Pad 2 isimli tabletin tüm özellikleri netlik kazandı.

OPPO’nun önümüzdeki hafta gerçekleştireceği etkinlikte Find X6 serisinin resmi duyurusu gerçekleşecek. Marka, aynı etkinlikte OPPO Pad 2 isimli tabletin de tanıtılacağını onayladı. 21 Mart tarihinde görücüye çıkacak olan tabletin görselleri OPPO tarafından paylaşıldı. OPPO ilk etapta ürünün ekranına vurgu yapıyor.

OPPO Pad 2 Başlıca Özellikleri​


OPPO Pad 2’de 7:5 en boy oranına sahip bir ekran yer alacak. Daha önce görmediğimiz bu ekran formatı sayesinde tablet bir kitap benzeri kullanım deneyimi yaşatacak. Yüksek çözünürlük ve yüksek tarama hızına sahip ekran, ister yatay ister dikey olsun olağanüstü renk doğruluğu ve kullanım kolaylığı sağlayacak.

OPPO-PAD-2.jpg


Tablet ayrıca, üretkenliği artırmak ve yaratıcılığa ilham vermek için ekran kalemi ve klavye gibi yeni aksesuarlarla uyumlu olacak. Daha önceki raporlara göre OPPO Pad 2’ye MediaTek Dimensity 9000 yonga seti güç verecek. 11 inç büyüklüğünde ve 2800 x 2000 piksel çözünürlüğündeki LCD ekran ayrıca 144Hz tarama hızına sahip olacak.

Ekran maksimum 500 nit parlaklığa sahip olacak ve hem Dolby Vision hem de HDR 10+’ı destekleyecek. Cihaz 9500mAh bataryaya ev sahipliği yapacak ve 67W hızlı şarj özelliği sunacak.

Siyah ve altın renklerde çıkış yapacak olan tabletin arka kısmında yuvarlak bir kamera modülü olacak. Bu alan üzerine sadece bir kameranın konumlandırıldığı görülüyor. Android 13 sürümüyle çıkış yapacak olan tabletin fiyatı da birkaç gün içerisinde netlik kazanacaktır.

OPPO Pad 2 Tüm Detaylarıyla Karşınızda yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst