Kullandığınız Tarayıcı (Mobil için)

Kullandığım Mate 10 Pro da Via tarayıcı yı kullanıyorum.Bu tarayıcının sade olması,akıcı olması, reklamları engellemesi ve gece moduna sahip olması beni memnun ediyor.Siz cihazınızda hangi tarayıcı yı kullanıyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum....

KayraBey

Tuğgeneral
Kullandığım Mate 10 Pro da Via tarayıcı yı kullanıyorum.Bu tarayıcının sade olması,akıcı olması, reklamları engellemesi ve gece moduna sahip olması beni memnun ediyor.Siz cihazınızda hangi tarayıcı yı kullanıyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum....
Aynı tarayıcıyı kullanıyoruz. Fakat film indirme için mint'te kullanıyorum.

Sinan

Admin
Yönetici
Google Chrome'a uzun yıllardır alıştığım işin başka tarayıcı kullanamıyorum maalesef. Yüksek RAM ve CPU kullanımına sahip olduğunu da biliyorum... :confused:

hikmets41

Astsubay
İphone cihaz kullandığım için safari kullanıyorum,gayet kullanışlı. Safariden sonraki tercihimde operadan yana olurdu. Operada gayet başarılı hızlı ve kullanışlı bir tarayıcı. Hem mobilde hem de pcde.

Tabii Samsung İnternet, güzel bir arayüzü var telefondaki yazı karekteri ile internette gezinirken aynı karekter(Labs) ile okuyorum, çeviri, karanlık mod, izleyici ve reklam engelleme gibi....

Brave browser öneririm. Web 3.0 uygulaması ve kullandıkça kendi kripto parası olan bat veriyor. Ayrıca datalarınıza erişimini de tamamen kapatabiliyorsunuz.