İphone 7'de Bölgeyi Fransa Yapınca Telefonun Performansının Artması

hikmets41

Astsubay
Öncelikle İyi Forumlar,
Malum ekonomi ve alım gücü sebebiyle İphone 7 kullanmaktayım. İnternette görmüş olduğum bir bilgiyi cihazımda uyguladım ve doğruluğunu gördüm.
Fransa'da Apple'a güncelleme ile eski cihazların hızını yavaşlattığını sebebiyle Apple'a dava açılmış ve yapılan incelemelerde Apple'ın böyle birşey yaptığı ortaya çıkmış.
Sonuç olarak da Ayarlar>Genel>Dil ve Bölge>Bölge>Fransa yaptığınız zaman tahminimce İphone X öncesi cihazlarda cihazın performans olarak gözle görülür bir şekilde arttığını göreceksiniz. İphone 7 cihazımda uyguladım ve gerçekten de performans arttı. Eski bir iphone kullanıyorsanız yapmanızı kesinlikle tavsiye ederim.
-
Yorumlarınızı merak ediyorum,uygulayan performansın arttığını gören var ise yorumlarda belirtirse sevinirim. Düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
İYİ FORUMLAR...
 
6s Gibi eski cihazlara hala güncelleme verip telefonun stabil olmasını başarabilen bir marka, böyle bir yola neden başvurmuş anlamış değilim. İlginç :)
Stabilitenin nelerden kaynaklandığını siz daha iyi bilirsiniz bir İphone sahibi olarak. Ayrıca eskitmeyi bir yerden sonra tabi ki yapacak. Mühim olan bu durumu Fransa'nın ortadan kaldıracak şekilde Apple'a yara vermesi.
 
Üst