iPhone 13 Türkiye Fiyatında Son Durum! İndirim Var mı?

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
iPhone 13 Türkiye fiyatından son duruma göz atalım. Geçen yılın en popüler telefonu hala ilgi görmeye devam ediyor.

iPhone 13
kısa süre önce yayınlanan bir rapora göre 2022 yılında dünyanın en çok satan telefonu aldı. Peki iPhone 13’ü bu kadar popüler yapan ne? Apple’ın standart model iPhone’u serideki diğer modellere göre daha uydun fiyatlı. Hatta yurt dışı fiyatlarına baktığımızda birçok Android rakibinden bile daha düşük fiyattan listeleniyor. Gelelim iPhone 13 modelinin Türkiye fiyatındaki son duruma.

Telefon, Apple’ın resmi sitesinde 27.999 TL’den başlayan fiyatlardan satılmakta. Diğer perakendecilere baktığımızda 128GB’lık model en düşük 26.399 TL’den satılıyor.

Peki iPhone 13 bu fiyata satın alınır mı? Yanıtımız tabii ki alınır olacaktır. Mevcut durumda üst segment telefonlarda artık 40 bin üzeri fiyatlar görüyoruz. Evet telefonunun tanıtım üzerinden bir yılı aşkın zaman geçti, ancak iPhone 13’ün önünde daha dört büyük güncelleme bulunduğunu hatırlatalım.

iphone-13.jpg


iPhone 11’de 6.1 inç büyüklüğünde 2532×1170 çözünürlüğünde OLED ekran yer alıyor. Apple A15 yonga setinden güç alan modelde IP68 sertifikası öne çıkan özelliklerinden biri.

Arka bölümde baktığımızda burada çift kamera sistemi bulunuyor. 12 megapiksel ana kameraya yine 12 megapiksel çözünürlüğündeki ultra geniş açılı kamera eşlik ediyor. Ön bölümde de yine 12 megapiksellik bir kamera bulunuyor. FaceID yüz tanıma sistemi, stereo hoparlör ve 3110 mAh büyüklüğünde pil öne çıkan diğer özellikler.


iPhone 13 Türkiye Fiyatında Son Durum! İndirim Var mı? yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst