Infinix GT 10 Pro Tam Bir Amiral Gemisi Katili Olacak

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Infinix GT 10 Pro
Infinix GT 10 Pro

Yeni bir rapora bakılırsa Infinix üst segmenti hedefleyen bir telefon hazırlıoyr. Infinix GT 10 Pro bakalım neler sunuyor.

Fiyat performans odaklı telefonlarıyla adından söz ettiren Infinix üst segmente gözünü dikmiş görünüyor. MySmartPrice sitesinde yer alan habere göre marka Infinix GT 10 Pro adında yeni bir telefon hazırlıyor.

Yılın ikinci yarısında tanıtılacak olan telefon ilk gelen bilgilere bakılırsa güçlü donanım özellikleriyle öne çıkacak. Bunlardan ilki Dimensity 9000 yonga seti. 12GB RAM ve 256GB dahili depolamaya sahip olacak telefonun en güçlü yanlarından biri kuşkusuz 260 watt hızlı şarj desteği olacak. Markanın geçtiğimiz gün duyurduğu ultra hızlı şarj özelliği ilk kez bu modelde kullanılacak.

Infinix GT 10 Pro’nun 5.000 mAh pil getirmesi bekleniyor. Infinix, 260W çözümünü test etmek için 4.400 mAh pil kullandı ve 8 dakikanın biraz altında tam şarj sağladı. GT 10 Pro’da biraz daha büyük pil yer alacağı için tam şarjın 10 dakika kadar süreceğini söyleyebiliriz.

Infinix-1-1024x682.jpeg


Infinix GT 10 Pro’da 6.8 inç büyüklüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip AMOLED ekran yer alacak. Telefon ayrıca 200 megapiksellik kamerasıyla öne çıkacak. OIS destekli ana kameraya arka bölümde iki sensör daha eşlik edecek.

Android 13 sürümüyle çıkış yapacak olan telefonun fiyatı ve renk seçenekleri şu an için bilinmiyor. Markanın mevcut fiyat politikası göz önüne alındığında GT 10 Pro’nun üst segmente yeni bir soluk getireceği kesin.

Infinix GT 10 Pro Tam Bir Amiral Gemisi Katili Olacak yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst