Huawei Watch 4 Ultimate Dünyada Bir İlki Gerçekleştirecek

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Huawei Watch 4 Ultimate
Huawei Watch 4 Ultimate

Huawei Watch 4 Ultimate, dünyanın uydu bağlantı özelliğine sahip ilk akıllı saati olacak. Saat, 23 Mart’ta tanıtılacak.

Huawei, 23 Mart tarihinde P60 serisini duyurmaya hazırlanıyor. Markanın bu etkinlikte yeni bir saat serisi duyuracağı birçok sızıntıya konu oldu. Huawei son yaptığı açıklama ile bu duruma netlik kazandırdı. Şirketten yapılan açıklamaya göre 23 Mart tarihindeki etkinlikte Huawei Watch 4 Ultimade akıllı saat modeli tanıtılacak.

Huawei Watch 4 Ultimate Geliyor​


Watch 4 Ultimate gerçekten çığır açan bir amiral gemisi akıllı saat olacak. Paylaşılan posterden de anlaşıldığı üzere Huawei’in yeni saati, dünyanın uydu bağlantılı ilk akıllı saati olacak.

Huawei Terminal BG’nin COO’su He Gang’e göre, yeni amiral gemisi akıllı giyilebilir cihazların iletişiminde yeni bir sayfa açacak. İster dağ keşif gezisinde ister denizde profesyonel bir deneyim sunacak önemli yükseltmelerle birlikte geliyor.

Huawei-Watch-4-ultimate-1.jpeg


Uydu iletişiminin her yerde kullanılıp kullanılmayacağı net değil. Bu özellik hatırlayalım Huawei Mate 50 serisinde sadece Çin ile sınırlı kaldı.

Huawei Watch4 Ultimate, tamamen işlevsel bir çerçeve ölçeğine sahip sağlam bir tasarıma sahip görünüyor. Akıllı saatin sağlam görünümüyle birlikte daha uzun pil ömrüne sahip olması da muhtemel görünüyor.

Öte yandan akıllı saatin birçok detayı hala bilinmiyor. Huawei’in etkinliğe kadar yapacağı paylaşımlarla birlikte bazı detaylar ortaya çıkacaktır. Net olan şu ki, bu özel akıllı saat pek de ucuz olmayacak.

Huawei Watch 4 Ultimate Dünyada Bir İlki Gerçekleştirecek yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst