Huawei P60 Ultra Farklı Bir İsimle Gelebilir

  • Konbuyu başlatan Eyüp Can Yılmaz
  • Başlangıç tarihi
E

Eyüp Can Yılmaz

Guest
Huawei P60 Pro
Huawei P60 Pro

Huawei’nin en yeni amiral gemisi serisi olacak olan Huawei P60 serisinin Ultra modeli yeniden adlandırılarak P60 Art olarak gelebilir.

Huawei P60 serisi sayılı günler sonra tarihler 23 Mart’ı gösterdiğinde piyasaya sürülecek. Ancak seri hakkında her gün daha farklı sızıntılar ortaya çıkıyor. Yeni çıkan sızıntıya baktığımız da ise seride bulunacak olan Ultra modelinin isminin Art olarak yeniden adlandırılacağı yönünde. Bu sızıntının ortaya çıkmasının sebebine gelecek olursak Huawei geçtiğimiz günlerde Çin Ticari Marka Ofisinde “P60 Art” ismini markalaştırılmasından kaynaklanıyor. Aynı Ultra modellerinde de olduğu gibi bu yeni Art modelinde de Pro modellerine kıyasla benzersiz tasarım özelliklerine ve kamera avantajlarına sahip olmasını bekleyebiliriz.

Huawei’nin planlarını değiştirip değiştirmediği hala gizemini korumaya devam etse de yeni P60 Art isminin seride yer almasını muhtemel görünüyor. Huawei P60 serisinin, lansman etkinliğinde tanıtılmayı bekleyen diğer özelliklerle birlikte kamera bölümünde çeşitli yeni teknolojiler içermesi bekleniyor. Ayrıca Huawei P60 Art modelinin serinin diğer modellerine kıyasla tasarım ve özellikler açısından öne çıkmasını bekleyebiliriz.

Huawei P60


Huawei genellikle amiral gemisi sayılabilecek yüksek kaliteli telefonlar üretmeye devam ediyor. Şüphesiz P60 serisi de bu telefonlar arasında yer alacak. Ayrıca son zamanlarda ortaya çıkan yeni görsellerde P60’ın iPhone Dinamik Ada çentiğine benzer yeni bir çentiğe bile sahip olabileceğini gösterdi. Geçtiğimiz saatlerde ise serinin Pro modelinin renk seçeneklerini gösteren bir fotoğraf yayınlandı. Yayınlanan görsele baktığımız da Huawei P60 Pro dört renkle çıkış yapacak. Bunlar: Zümrüt yeşili, rokoko beyazı, tüy moru ve tüy siyahı şeklinde.

İlginizi Çekebilir: Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro, Duyurudan Önce Göründü

Lansman tarihi hızla yaklaşırken P60 serisinin neler sunacağı hakkında daha fazla bilgiyi merakla bekliyoruz. Huawei, serinin özelliklerini oldukça gizli tutmaya çalıştı. Ancak yeni telefonlar piyasaya sürüldüğünde etkileyici kamera özelliklerini ve gelişmiş teknolojileri görmeyi bekleyebiliriz. Lansmanına kadar ilerleyen günlerde hem yeni sızıntılar ile hem de Huawei tarafından yapılacak açıklamalar ile daha fazla bilgiye sahip olmayı bekleyebiliriz.

Huawei P60 Ultra Farklı Bir İsimle Gelebilir yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst