Huawei P60 Pro’nun Kamerası Neler Yapıyor Öyle!

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Huawei P60 Pro
Huawei P60 Pro

Huawei P60 Pro kamera yeteneklerini göstermeye başladı. Gece modu, yeni bir Ay modu ve gün batımı çekimler… P60 serisi çok iddialı geliyor.

Huawei, P60 serisinin 23 Mart tarihinde resmi olarak tanıtılacağını duyurdu. Tanıtım tarihi yaklaşırken beklendiği gibi seride yer alacak telefonlara dair paylaşımlar gelmeye başladı. Huawei bugün itibariyle P60 serisi için ilk tanıtım videosunu görücüye çıkardı. Video serinin kamera yeteneklerine odaklanırken, Huawei P60 Pro modelinin bu noktada kamera tarafında ne kadar iddialı olacağı görebiliyoruz.

Videoda ilk olarak kameranın gece moduna vurgu yapılıyor. Huawei, gece çekimlerinde zaten rüştünü ispat eden bir marka. P60 serisiyle birlikte bunun üzerine daha fazlasının konduğunu göreceğiz.

Huawei, daha geniş alana sahip görüntü sensörü, RYYB renk filtresi ve görüntü işleme algoritmalarını iyileştirmek için XMAGE 2.0 teknolojiyle birlikte düşük ışık fotoğrafçılığında rakipsiz hale gelebilir. Huawei, videonun devamında ayrıca yeni bir Ay çekimi modunu tanıyor.


Öte yandan Huawei Tüketici İş Grubu başkanı Yu Chengdong, P60 serisiyle çekilmiş bir gün batımı fotoğrafı paylaştı. Yayınlanan fotoğraf, zorlu aydınlatma koşullarına rağmen yüksek kontrasta sahip.

  • 50MP IMX888, f/1.4-f4.0 değişken diyafram açıklığı (Huawei Mate 50 Pro ile aynı) ana kamera
  • 50MP IMX858 ultra geniş açılı lens
  • 64MP RYYB telefoto periskop lens
  • 3,5X optik yakınlaştırma

Huawei P60 Pro’nun Kamerası Neler Yapıyor Öyle! yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst