Huawei P60 Pro İle Çekilen Mükemmel Bir Fotoğraf Yayınlandı

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Huawei P60 Pro için artık geri sayıma geçildi. Üst düzey bir Huawei yetkilisi telefon ile çekilmiş görüntüler yayınladı.

Huawei P60 Pro
modelinin resmi olarak doğrulandığını söyleyebiliriz. Şirketin üst yöneticisi Yu Chengdong tarafından yayınlanan bir fotoğrafın P60 Pro tarafından çekildiği anlaşıldı. “Süper yakınlaştırma” özelliği kullanılarak çekilen görüntüde Ay’ın net bir görüntüsü sunuluyor.

Yine kısa süre önce yayınlanan bir görüntüde de P60 Pro’nun periskop kamerasına dikkat çekilmişti. Bu ay içerisinde tanıtılması beklemen telefonun öncülüne göre çok daha iyi bir zoom kamerasına sahip olacağı gelen bilgiler arasında. P60 Pro’da geleneksel RGB çözümlerine kıyasla %40-50 daha fazla ışık ileten bir RYYB ışık filtresi sensörü kullanılacak.

Huawei P60 Pro’nun deneme aşamasındaki modelinde gelen kamera örnekleri fazlasıyla etkileyici görünüyor. 23 Mart tarihinde tanıtılması beklenen telefon piyasaya sunulduğunda daha hazır bir kamera yazılımına sahip olabilir.

Huawei-P60-PRO-2.jpeg

Huawei P60 Pro, Üç Arka Kamera İle Geliyor​


Konu kameradan açılmışken, P60 Pro’nun arkasında üç kamera olacak. Periskop lensin yanında ana kamera ve bir de ultra geniş açılı bir kameraya yer verilecek. XMAGE 2.0 kamera teknolojisiyle desteklenecek olan kamera birimi değişken diyafram özelliğine de sahip olacak. Huawei değişken diyafram özelliğini Mate 50 serisinde kullandığını hatırlatalım.

P60 serisinin işlemci birimine gelince, Pro modele Snapdragon 8 Gen 2, standart modele ise Snapdragon 8+ Gen 1’in güç vermesi bekleniyor.

Öte yandan Huawei, 23 Mart’taki etkinlikte FreeBuds 5 kablosuz kulaklık, Huawei Watch 4 akıllı saat ve Huawei Band 7 akıllı bileklik modellerini de görücüye çıkaracak.

Huawei P60 Pro İle Çekilen Mükemmel Bir Fotoğraf Yayınlandı yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst