Huawei P60 Pro, Dört Rengiyle Görüntülendi

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Huawei P60 Pro
Huawei P60 Pro

Tanıtım tarihi yaklaşan Huawei P60 Pro dört renk seçeneğiyle poz verdi. Amiral gemisi telefonun kamera yetenekleri çok konuşulacak.

Huawei, 23 Mart tarihinde gerçekleştireceği etkinlikle birlikte P60 serisini duyuracak. Tanıtım tarihi yaklaşırken bir yandan Huawei diğer yandan güvenilir kaynaklar P60 serisine dair paylaşımlarını sürdürüyor. Son olarak Huawei haberlerinde güvenilir olan bir kaynak P60 Pro’nun renk seçeneklerini gösteren bir fotoğraf yayınladı. Görsele bakılırsa Huawei P60 Pro dört renkle çıkış yapacak. Bunlar: Zümrüt yeşili, rokoko beyazı, tüy moru ve tüy siyahı şeklinde. Huawei geçmişte hiç bu kadar cesur renkler sunmadı ve dileriz bu sızıntı telefonun gerçek renklerini yansıtıyordur.

Heyecan verici renklerle çıkış yapacak olan telefon daha iyi malzeme kalitesiyle birlikte kullanıcıların epey bir ilgisini çekecektir. İlk kez Mate 50 Pro’da yer alan ve Gorilla Glass’a göre daha sağlam olduğunu ispatlayan Kunlun Cam bu defa P60 serisinde kullanılacak.

Huawei-p60-pRO-1.png

Huawei P60 Pro Özellikleri​


Merakla beklenen P60 Pro‘da 6,6 inç büyüklüğünde ve 2K çözünürlüğünde BOE üretimi OLED ekran yer alacak. Gücünü Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden alacak olan telefon en çok da kamera yetenekleriyle konuşulacak. P50 Pro’ya göre elden geçirilmiş bir kamera düzeneni sahip olacak telefonda üç sensör yer alacak.

XMAGE 2.0 teknolojisiyle desteklenecek olan kameraların gece fotoğrafçılığı, yeni bir Ay modu ve gün batımı çekim modları sunması bekleniyor. Telefonun 64 megapiksel RYYB telefoto periskop kamera ile etkileyici bir zoom kalitesi sunacağı iddia ediliyor.

Huawei P60 Pro, Dört Rengiyle Görüntülendi yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst