Huawei Nova 10 Serisini Bir de Kaan Arlı dan Dinleyin

  • Konbuyu başlatan Volkan Manav
  • Başlangıç tarihi
V

Volkan Manav

Guest
Dün akşam gerçekleitirilen Huawei Nova 10 Serisini Huawei Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Kaan Arlı sizler için anlattı.

Huawei yeni nesil ürün tanıtımlarını dün akşam yaptığı görlkemli br lansman ile duyurdu. Huawei akıllı telefon pazarından çekilmiş gibi görünse de son dönemde farkındaysanız Nova ailesi ile pazarı ciddi ciddi yeniden domine etmeye başladı. Zira Nova Y70, Nova Y90 modelleri ile orta ve orta alt segmente hitap ederken dün akşam tanıtılan Huawei Nova 10 ve Nova 10 Pro modelleri ile orta üst segment pazarını da Huawei domine etmeye başladı. Biz de bir röportaj gerçekleştirdik ve Huawei Nova 10 Kaan Arlı tarafından bizlere anlatıldı.

Nova 10 ve Nova 10 Pro modellerinin yanında Nova 10 SE modeli de görücüye çıktı. Daha uıygun fiyatlı oalcak Nova 10 SE modelinin arka kamera yapısını Huawei P50 Pro serisinden aldığını da görebiliyoruz. Nova 10 serisi hemen satışa sunulsa da Nova 10 SE modeli için biraz daha beklememiz gerekecek.

Huawei Nova 10 SE

Huawei Nova 10 SE

Bununla birlikte Huawei’nin çığır açan tansiyon ölçen saati Huawei Watch D modeli ile de tanıştık. Belki birçok kişi için önemli bir kriter olmasa da tansiyon hastası birçok kişi için bu ürün hayat kurtarıcı olabilir. Zira yüksek tansiyon hastalarının bu sayede sürekli olarak tansiyonlarını ölçümlemesi mümkün kılınıyor.

Bununla birlikte severek kullandığımız MatePad Pro 12,6 modelinin yeni nesli de dün akşam tanıtılan ürünler arasındaydı. Ciddi özelleştirmeler ve yenilikler ile birlikte gelen ürün bize neler sunacak? Önümüzdeki günlerde yapacağımız incelemeler ile sizlerle paylaşacağız.

Şimdi gelin Kaan Arlı işe yaptığımız bu keyifli röportajı birlikte izleyelim…


Huawei Nova 10 Serisini Bir de Kaan Arlı dan Dinleyin yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst