Honor Magic 5 Serisi Geliyor! İşte İlk Bilgiler

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Honor Magic 5 serisi hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Amiral gemisi telefon ailesi Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden güç alacak.

Honor’un amiral gemisi telefonları hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Honor Magic 5 serisi muhtemelen yeni yılın ilk haftalarında tanıtılacak. Seride ilk bilgiler ekran ve işlemci detaylarına ilişkin fakat Magic 5 serisinde en çok kamera özellikleri merak ediliyor. Halihazırda DxOMark’ın zirvesinde Honor Magic 4 Ultimate modeli yer alıyor. Sıralamada dengeleri değiştirecek bir diğer telefonun Magic 5 Pro ya da Ultimate modeli olması bekleniyor.

Honor Magic 5 Serisi Çok Güçlü Olacak​


Gelelim seriye dair ilk bilgilere. Magic 5 ve Magic 5 Pro modellerinde 6.78 inç ve 6.81 inç büyüklüğünde kavisli AMOLED ekranlar yer alacak. Pro modeldeki ekranın 2K çözünürlüğünde olması bekleniyor. Her iki ekran ayrıca 120Hz tarama hızını destekleyecek. LTPO teknolojisi ve yüksek frekanslı PWM Karartma desteği bu özel ekranların diğer önemli detayları olacak.

Honor Magic 4 Pro

Honor Magic 4 Pro

Telefonlara dair bir diğer gelişme ise işlemci noktasında. Magic 5 serisine Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi güç verecek. 4nm üretim sürecinde TSMC tarafından üretilecek işlemci önümüzdeki yıl birçok amiral gemisi telefona güç verecek.

Magic 5 serisi önümüzdeki birkaç hafta içerisinde gündem olmaya devam edecektir. Hatta bu süreçte seriye ilişkin somut sızıntıların gerçekleşmesini bekliyoruz. Takipte kalın…

Honor Magic 5 Serisi Geliyor! İşte İlk Bilgiler yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst