Galaxy Watch 6 ve 6 Classic Pil Kapasiteleri Belli Oldu

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Galaxy Watch 6 ve 6 Classic
Galaxy Watch 6 ve 6 Classic

Son bir gelişme Samsung’un bir sonraki akıllı saatlerinin pil kapasitelerini onayladı. Galaxy Watch 6 ve 6 Classic modelleri geliyor.

Samsung’un bir sonraki akıllı saatlerinde sis perdesi aralanıyor. Yaz döneminde katlanabilir telefonlarla birlikte çıkış yapacak akıllı saatlerde Samsung’un eski alışkanlıklara dönüş yapacağının izlerini görüyoruz. Yakın zamanlı bir raporda döner çerçevenin yeniden getirileceğinden söz edildi. Şimdi ise saatlerin isimleri sızdırıldı ve görünüşe bakılırsa Pro modeli yerine yeniden Classic versiyon geliyor. Galaxy Watch 6 ve Watch 6 Classic modellerinin pil kapasiteleri belli oldu.

Son verilere göre Watch 6 serisinde akıllı saatler iki farlkı ebatta çıkış yapacak. İsimlendirmeler ve pil kapasiteleri şu şekilde olacak:

  • Galaxy Watch6 40mm (SM-R930/SM-R935): 300mAh pil
  • Galaxy Watch6 44 mm (SM-R940/SM-R945): 425 mAh pil
  • Galaxy Watch6 Classic 42 mm (SM-R950/SM-R955): 300 mAh pil
  • Galaxy Watch6 Classic 46mm (SM-R960/SM-R965): 425mAh pil
Galaxy-Watch-6-1024x190.png


Samsung görünüşe bakılırsa akıllı saatte Pro serisinden kısa sürede vazgeçti ya da Apple gibi (Apple Watch Ultra) bu yıl ya da gelecek yıllarda Pro serisi altında çok özel bir saat geliştirebilir.

Galaxy Watch 6 serisiyle ilgili belki de en ilgi çekici kısım fiziksel döner çerçevenin olası dönüşü olacaktır. Hatırlayacağınız üzere geçen yıl tanıtılan Galaxy Watch 5 Pro’da döner çerçeveyi göremedik.

Galaxy Watch 6 serisinin çıkışıyla ilgili bir bilgi mevcut olmasa da, akıllı saatlerin ağustos ayında Galaxy Z serisi katlanabilir telefonlarla çıkış yapacağını bekleyebiliriz.

Galaxy Watch 6 ve 6 Classic Pil Kapasiteleri Belli Oldu yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst