Galaxy S23 Ultra 8K Videoda S22 Ultra’ya Fark Atıyor

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Samsung, Galaxy S23 Ultra modelinde yer verdiği 8K video çekim özelliğini önemli ölçüde geliştirmiş görünüyor. Galaxy S22 Ultra ile kıyaslama videosu yayınlandı.

Samsung Galaxy S23
amiral gemisi serisi, hem tasarım hem de donanım tarafında önemli iyileştirmeler getiriyor. Galaxy S22 serisi ile kıyaslandığında 8K video kayıt özelliğinde büyük gelişme sağlandığı görülüyor. Bakıldığında Galaxy S23 serisinde 8K video kaydı gerçekten de bambaşka bir düzeye çıkarılıyor. YouTube’da Galaxy S23 Ultra ile Galaxy S22 Ultra’nın 8K video çekim kıyas videosu yayınlandı.

Galaxy S23’te 30 kare hızında 8K videolar kaydedebilirken bu çekim modu Galaxy S22’de [email protected] ile sınırlıdır. Daha yüksek kare hızı tek başına biraz daha iyi bir 8K deneyimi sağlayabilir, fakat S23’teki gelişmeler sadece kare hızında sağlanmıyor.

Galaxy S23 serisinde 8K videolar, Galaxy S22’deki kadar kırpılmıyor ve bakıldığında görüş alanı oldukça geniş. Daha yüksek kare hızı, daha iyi görüntü sabitleme ve daha az gürültü ile birleştiğinde S23 serisiyle birlikte çok daha iyi 8K videoların ortaya çıktığını altı bölümdeki videodan göreceksiniz.

Galaxy S23 Ultra ve S22 Ultra 8K Kıyas Videosu​


Galaxy S23 serisindeki kamera geliştirmeleri 8K video ile sınırlı değil. Samsung’dan yapılan açıklamalarda özellikle Ultra modelde zoom yeteneklerinin geliştirildiği, serinin tümünde gece ve uzay fotoğrafçılığında kalitenin önemli ölçüde geliştirildiği belirtildi. Bu şekilde kıyaslama videoları yayınlandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

Galaxy S23 Ultra 8K Videoda S22 Ultra’ya Fark Atıyor yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst