Galaxy S22 ve S23 Serisi İçin Beklenen Güncelleme Yayınlandı

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Samsung biraz gecikmeli de olsa Galaxy S22 ve S23 için mart ayı güvenlik odaklı güncellemeleri dağıtmaya başladı.

Samsung şu sıralar yeni eski demeden pek çok segmentteki telefonu için One UI 5.1 güncellemesini yayınlıyor. Bu sebeple olacak ki aylık güvenlik odaklı güncellemeler mart ayında biraz gecikti. Neyse ki güncellemeler bugün itibariyle Galaxy S22 ve Galaxy S23 serisi modeller için dağıtıma sunuldu.

Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra için en son yazılım güncellemesi S91xBXXS1AWBM sürüm numarasını taşıyor. 51 güvenlik açığı için düzeltmeler içeren güncelleme kapsamında Mart 2023 güvenlik düzeltme eki bulunuyor.

Samsung Galaxy S23 serisi bir süreden beridir bazı sorunlarla gündemde. Kamera odak sorunu ve S-Pen’de bağlantı kopmaları. Güncelleme ayrıntısında değinilmese de Samsung’un bu sorunları elden geçirdiği düşünülüyor.

Galaxy S23 serisi Android 13 tabanlı One UI 5.1 sürümüyle çıkış yaptı. Samsung’dan yapılan açıklamada serinin 4 büyük Android güncellemesi alacağı belirtildi. Sonrasında bir yıl daha güvenlik güncellemelerinin dağıtımı devam edecek.

Galaxy-S23.jpeg


Galaxy S23’ten hemen sonra güncelleme bu defa Galaxy S22 ailesi için başladı. Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra için en son yazılım güncellemesi, Mart 2023 güvenlik güncellemesini telefonlara getiriyor . S22 ya da S23 serisi modellerden birini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz.

Galaxy S22 serisi, kutudan Android 12 tabanlı One UI 4.1 ile geçen yılın başlarında piyasaya sürüldü. Telefonlar, Android 13 ile ilk büyük güncellemelerini yakın zamanda aldılar. Serinin önünde daha üç büyük Android güncellemesi bulunmakta.

Galaxy S22 ve S23 Serisi İçin Beklenen Güncelleme Yayınlandı yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst