Galaxy F14 Tasarımı ve Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

  • Konbuyu başlatan Eyüp Can Yılmaz
  • Başlangıç tarihi
E

Eyüp Can Yılmaz

Guest
Galaxy F14
Galaxy F14

Samsung’un F serisinin yeni modeli olması beklenen Galaxy F14 telefonun arka tasarımı ve renk seçenekleri sızdırıldı.

Güney Koreli teknoloji devi Galaxy F serisine yeni bir model sürmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy F13 modelinin devamı niteliğinde olması beklenen Galaxy F14 modelinin serinin yeni üyesi olması bekleniyor. Yeni modelin arka tasarımı ve renk seçeneklerinin ortaya çıktığı bir görsel yayınlandı.

Sızdırılan görsele baktığımız da Samsung Galaxy F14 modelinin Mor ve Yeşil renk seçeneklerine sahip olduğu görülüyor. Ayrıca alt alta konulmuş iki kamera ve bir led flaş bulunuyor. Ses tuşları ve güç tuşu klasik yeri olan sağ bölümde bulunuyor. Ayrıca daha iyi bir tutuş deneyimine sahip olması için kavisli bir yapıya sahip olduğu görülüyor. Şimdilik sızdırılan görüntülerden elde edilen bilgiler bu kadar.

Galaxy F14


Yeni Galaxy F14 telefonun da henüz ekranı gözükmese de su damlası çentiğine sahip olması ve dört tarafının da kalın çerçevelere sahip olması bekleniyor. Henüz resmi bir tarih verilmese de önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Telefon hakkında çıkan sızıntılara baktığımız da 60Hz ekran yenileme hızına sahip 6.6 inç FHD+ ekrana sahip olması bekleniyor. Samsung’un orta sınıf modellerinde görmeye alışkın olduğumuz Exynos 1330 işlemcisi ile güçlendirilmesi ve işlemciye 6GB Ram ve 128GB Dahili depolamanın eşlik etmesi bekleniyor. Android’in son işletim sistemi olan Android 13 tabanında OneUI 5.0 arayüzü ile kutusundan çıkacak. Ayrıca telefonda 6000 mAh’lik pil kapasitesine sahip olacak.

İlginizi Çekebilir: Galaxy S23 Şimdide Animasyon Sorunu Yaşıyor


Telefonun öncelik olarak Hindistan pazarında piyasaya sürülmesi bekleniyor ancak yeniden isimlendirilerek küresel pazarda da piyasaya sürülebilir. Eğer küresel pazarda piyasaya sürülürse muhtemelen M serisinin bir modeli olabilir. Önümüzdeki günlerde telefonun küresel pazar için akıbetini öğrenmiş olacağız.

Galaxy F14 Tasarımı ve Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst