Galaxy A54 5G ve A34 5G Satın Alanlar Güncellemeye Doyacak

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Galaxy A54 5G ve A34 5G
Galaxy A54 5G ve A34 5G

Galaxy A54 5G ve A34 5G resmi olarak tanıtıldı. Samsung telefonlar için güncelleme desteğinin beş yıl olduğunu açıkladı.

Samsung kısa süre önce Galaxy A54 5G ve Galaxy A34 5G modellerini piyasaya sürdü. Her iki telefon güçlü özelliklerinin yanında OIS destekli arka kameralara ve IP67 sertifikasıyla geliyor. Orta segmentin iki iddialı telefonu bu kategoride bir ilki gerçekleştirerek en uzun ömürlü telefonlar oldular.

Samsung’un yeni nesil Galaxy A serisi telefonları Android 13 tabanlı One UI 5.1 sürümüyle çıkış yapıyorlar. Daha önce Galaxy S ve Galaxy Z serisine has bir özellik olan 5 yıllık güncelleme desteği şimdi Galaxy A serisine getirildi.

Galaxy A54 ve Galaxy A34, Samsung’dan yapılan açıklamaya göre beş yıl boyunca güncelleme desteği alacak. Telefonlara ilk dört yıl büyük Android güncellemesi sunulacak. Son yıla gelindiğinde güvenlik odaklı güncelleme desteği devam edecek. Telefonların Android 13 çıkış yaptıklarını ifade ettik. Bu durumda A54 ve A34, Android 14, Android 15, Android 16 ve Android 17 sürümüne yükseltilecek.

Android 13 Final Beta


Samsung hakikaten son yıllarda güncellemeler söz konusu olduğunda diğer Android üreticilerine ders veriyor. Android 13 güncellemesinin dağıtımını bi iki ay içerisinde giriş seviyesi telefonlara bile getiren Samsung’un aynı başarıyı bu yıl da sürdürmesi bekleniyor. Öte yandan aylık güncellemelerin dağıtımında da Samsung yine diğer rakiplerinden bir adım önde.

Galaxy A54 5G ve A34 5G Satın Alanlar Güncellemeye Doyacak yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst