Galaxy A34 Özellikleri ile Karşımıza Çıktı!

  • Konbuyu başlatan Ender Öztürk
  • Başlangıç tarihi
E

Ender Öztürk

Guest
Samsung’un yeni orta segment telefonu Galaxy A34 hem render hem de özellikleri ile karşımıza çıktı. Fiyatı da uygun olursa çok konuşulur.

Samsung’un geçen hafta ortaya çıkan Galaxy A54 render’larından sonra sızıntı devi @OnLeaks sayesinde yaklaşan Galaxy A34 modelinin görüntüleri ortaya çıktı. Bu, renderlar arka üçlü kamera tasarımı, bir kamera çubuğuna sahip olmadığı için A33’ten farklı olacağını gösteriyor. Gatırlatmak gerekirse, Galaxy A33’ün dörtlü arka kamerası var.

Gelen bilgilere göre, Galaxy A34 6.5 inç ekrana sahip olacak. Ayrıca telefon 161.3 x 77.7 x 8.2mm ölçülerinde olacak ve bu da onu esas olarak biraz daha büyük bir ekran nedeniyle A33’ten biraz daha büyük hale getirecek.

Galaxy A34


5000mAh pil 25W hızlı şarjı koruyabilir. Selefine benzer şekilde 90Hz yenileme hızına ve ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip bir AMOLED ekran bekleniyor. Exynos 1380 yakın zamanda Bluetooth SIG sertifikası aldı. Bu nedenle Galaxy A33, Exynos 1280 SoC tarafından desteklendiğinden Samsung bu yonga setini telefonunda kullanabilir.

Samsung Galaxy A34’ün Galaxy A54 ile birlikte 2023’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Türkiye pazarına da gelecek olan bu telefon fiyatı ile uygun bir yol izlerse çok konuşulur.

Galaxy A34 Özellikleri ile Karşımıza Çıktı! yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst