Bu Fiyata i10...

Hyundai, i10 modeli için güncel fiyat listesi yayınlandı. Açıkçası i10'u bile bu fiyata görmek gerçekten de çok üzücü.

Araçlarla ilgili haberleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde size Hyundai i10 modelinden bahsedeceğiz. Hyundai, i10 modeli için fiyat güncellemesi yaptı. A sınıfı olan bu küçük aracın yeni fiyatlarına göz atacağız.
images (4).jpeg
Hyundai i10, şehir içi kullanımlarında boyutlarından ötürü kullanıcılarına büyük rahatlık sağlıyor. Araç tabi ki sadece şehir içinde kullanılmıyor fakat, kendisine uzun yol aracı diyebilmek takdir edersiniz ki mümkün değil.
images (5).jpeg
A segmenti araçların en büyük avantajları, motor hacminin küçük olması ve buna bağlı olarak hem yakıtta hem de vergilendirme sisteminde avantaj sağlıyor. Bunun yanında, özellikle kalabalık şehirlerde boyutları nedeni ile park problemini pek yaşamıyorsunuz. Segment olarak alt segmentte bulunduğu için, fiyat anlamında da avantaj sağlayabiliyor.
images (6).jpeg
Hyundai i10 için, fiyat anlamında avantaj sağlayabilmesi artık geçerli değil. Çünkü bulunduğumuz şartlarda ucuz araç bulmak imkansız. Lafı çok uzatmadan, sizlerle i10 güncel fiyat listesini paylaşıp, takdiri ve yorumu size bırakalım.
images (7).jpeg
•Benzinli 1.0 MPİ 5 İleri Düz Vites Jump - 240.700 ₺
•Benzinli 1.0 MPİ 5 İleri AMT Jump - 251.050 ₺
•Benzinli 1.2 MPİ 5 İleri AMT Style - 258.800 ₺
•Benzinli 1.2 MPİ 5 İleri AMT Elite - 262.158 ₺
 

KayraBey

Tuğgeneral
Yakındır devlet stokçulara çöküyor. Her yer araba kaynıyor. Saklamışlar avm otoparklarının -4ncü katlarında... Ahlaksızlar.
 
Üst