Başladı Yine! Galaxy S23 FE Olabilir, Olmayabilir, Olabilir…

  • Konbuyu başlatan Mustafa Kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Kılıç

Guest
Galaxy S23 FE cephesinden kafa karıştıran açıklamalar gelmeye devam ediyor. Yeni bir rapora göre S23 FE, 2023’te tanıtılmayacak.

Galaxy S21 FE
’nin tanıtım öncesinde yaşananları hatırlayacak olursanız bu süreçten en az iki sezonluk bir dizi çıkarılabilirdi. Görünüşe bakılırsa Galaxy S23 FE cephesinde de benzer bir süreç yaşanacak. Daha düne kadar birçok kaynak Galaxy S23 FE’nin hazırlandığı yönünde görüş bildirirken, bugünkü bir gelişmede telefonun 2023 yılında tanıtılmayacağı iddia edildi.

Galaxy S23 FE Hiç Tanıtılmayabilir​


Galaxy S23 FE’nin kaderi giderek belirsizleşiyor gibi görünüyor. Son olarak mobil dünyasının önemli bilgi kaynaklarından @rquandt, bir tweet’inde Samsung’un 2023’te Galaxy S23 FE’yi piyasaya sürmeyebileceğini söylüyor. Kaynağın resmi olmayan bilgileri önceden ifşa etme konusunda güvenilir bir sicile sahip olduğunu hatırlatalım.

Burada 2023 ifadesinden şu çıkarımda bulunabiliriz: S23 FE, 2023’ün başında tanıtılacak ya da hiç tanıtılmayacak. Son iki modelde yaşadığımız tanılacak mı tanıtılmayacak mı iddialarının artık kabak tadı verdiğini söyleyebiliriz. Bir Samsung yetkilisinin çıkıp da seri devam edecek ya da etmeyecek açıklamasında bulunması şu an gerekiyor sanırım.

Galaxy S23 FE


Samsung’un bu kadar çok satan bir telefon serisini neden düzenli olarak devam ettirmediğini anlayabilmiş değiliz. Üstelik bu yıl Galaxy A74 diye bir model de olmayacak. Bu nedenle S23 Fan Edition, Galaxy S ve Galaxy A serisi arasında bir köprü model olabilirdi.

13. Şifre: Hazır mısınız? Birazdan Ne Yapacağınızı Söylüyoruz. Bildirimleri Açın ve Bekleyin

Şu an için Galaxy S23 FE’nin 2023’te piyasaya sürülme olasılığını destekleyen çok fazla kanıt yok gibi görünüyor. Geçen ay bir kaynak, S23 FE’nin Snapdragon 8+ Gen 1 tarafından desteklenebileceğini iddia etti.

Bu konuda sizin düşüncelerinizi merak ediyoruz. Sizce Samsung uygun fiyatlı üst segment telefon serisi Fan Edition ile yoluna devam etmeli mi?

Başladı Yine! Galaxy S23 FE Olabilir, Olmayabilir, Olabilir… yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst